Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Подорож у країну прав дитини
Подорож у країну прав дитини

Поділитися новиною:

Подорож у країну прав дитини

Виховна година у початківців

08 грудня відбувся виховний захід у 1-Б класі присвячений Всеукраїнському тижню права. Діти ознайомились з Конвенцією прав дитини та уважно дивились відео-ролік у якому розповідалось про права всіх дітей на Україні.

Знавцями свої прав стали: Норманських Анастасія, Гальцова Дар’я, Слерих Анастасія та Перепелиця Олександр. З захопленням слухали вчителя та розглядали малюнки на дошці: Матяш Єгор, Гармаш Дар’я, Антонова Дарина та Кутах Станіслав, а Лутенко Ксенія і Ворожко Каріна здобули перемогу у правовій вікторині. Наприкінці заходу діти стровили «Квітку своїх прав» і поділились своїми позитивними враженнями від заходу.

Редя-Малигіна Т.О., класний керівник 1-Б класу

Альбом: Подорож у країну прав дитини Альбом: Подорож у країну прав дитини Альбом: Подорож у країну прав дитини Альбом: Подорож у країну прав дитини
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4646 | Переглядів: 71Дата публікації: 08:41 18.12.2017