Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Новорічна казка
Новорічна казка

Поділитися новиною:

Новорічна казка

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас «Корал-Декор»

Учням 1-А класу пощастило зазирнути у світ новорічної казки. 14 грудня у першокласників відбулася екскурсія на фабрику виготовлення новорічних іграшок. Усі діти з великим задоволенням слухали розповідь екскурсовода про створення ялинкових прикрас, святкування нового року в різних країнах.

Найбільше вразило Мар’янка Олексія, Тарасенко Варвару, Косяк Вероніку те, як в різних країнах називають Діда Мороза.

Тесленко Матвій, Дудник Артем, Железняк Валерія розповіли, які новорічні іграшки є у них вдома, які очікують побачити в цьому році.

Також учням був проведений майстер-клас із розпису іграшки. Усі залюбки захопилися роботою, а Тітова Діана, Кардаш Валерія, Панасенко Олександр розповіли, кому вирішили подарувати власноруч розписану іграшку. Наприкінці, всі діти отримали подарунок – новорічну іграшку.

Дякуємо батькам за організацію екскурсії!

Гичко Н.М., класний керівник 1-А класу

Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка Альбом: Новорічна казка
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4656 | Переглядів: 78Дата публікації: 12:16 18.12.2017