Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Годівничка для синички
Годівничка для синички

Поділитися новиною:

Годівничка для синички

Допомога зимуючим пташкам

Вітаємо Вас із початком зими! І хоча, на дворі ще тепло і ми не відчуваємо приємного пощипування морозу за щічки, та вже інколи сніжком вкривається земля. Тому прийшов час піклуватися про пташок.

Учні 2-Б класу заздалегідь підготувалися до цього моменту. Восени разом з татами і мамами виготовляли годівнички. Це була приємна справа, але ще приємнішим виявися той день, коли годівниці зайняли своє почесне місце на деревах шкільного подвір’я.

Молодан Карина, Галкін Максим, Іншина Каріна, Бологов Микита, Антіпін Антон, Гарний Сашко працювали з татами і виготовили найміцніші дерев’яні годівниці, які прослугують не одну зиму.

А Гальцова Єлизавета, Малихіна Кристина, Кожакіна Ольга, Мальцев Євгеній, Миронов Дмитро виявили не абияку майстерність і фантазію, працюючи з мамами.

Михайлик Олександра, Глушко Дмитро, Нікітенко Марія не залишилися поодаль цієї проблеми і встигли приєднатися до нашої команди помічників зимуючим пташкам, виготовивши годівнички із підручного матеріалу нашвидкоруч. Що і доводить нам те, що головне не краса, а увага і турбота.

Запрошуємо Вас до нашої команди!

 

Рисова М.М., класний керівник 2-Б класу

Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички Альбом: Годівничка для синички
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4658 | Переглядів: 60Дата публікації: 12:53 18.12.2017