Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Честь, гідність, слава
Честь, гідність, слава

Поділитися новиною:

Честь, гідність, слава

Лише той гідний життя і свободи, хто кожен день іде за них на бій

Учні 9-А класу у межах декади „Честь, гідність і слава” захистили проекти про честь і гідність держави, захисника Вітчизни, людини в цілому. Головна думка проектів: у кожній українській душі живе любов до Батьківщини, тому молодь іде захищати свою землю.

Часто ми чуємо вітання: „Слава Україні!”, на що у відповідь лунає: „Героям слава!”. Шкода, звичайно, що наш патріотизм у великій кількості почав прокидатися лише після подій майдану, але ми радіємо, що відповідальність за майбутнє країни, національна солідарність, самопожертва продовжують жити в душі кожного українця.

Рудік Антон наголосив на словах П’єра Корнеля: «Ми не маємо права жити, коли загинула честь». Найкращим визнали проект, над яким працювали Кириленко Діана, Ковтун Анастасія, Колесник Катерина, Кузін Ярослав на тему «Честь захисника Вітчизни».

Ми переконані, що всяка мужня, всяка правдива людина приносить честь і славу своїй Батьківщині.

Марчук Михайло, учень 9-А класу

 

Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4665 | Переглядів: 43Дата публікації: 15:36 18.12.2017