Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Честь, гідність, слава
Честь, гідність, слава

Поділитися новиною:

Честь, гідність, слава

Лише той гідний життя і свободи, хто кожен день іде за них на бій

Учні 9-А класу у межах декади „Честь, гідність і слава” захистили проекти про честь і гідність держави, захисника Вітчизни, людини в цілому. Головна думка проектів: у кожній українській душі живе любов до Батьківщини, тому молодь іде захищати свою землю.

Часто ми чуємо вітання: „Слава Україні!”, на що у відповідь лунає: „Героям слава!”. Шкода, звичайно, що наш патріотизм у великій кількості почав прокидатися лише після подій майдану, але ми радіємо, що відповідальність за майбутнє країни, національна солідарність, самопожертва продовжують жити в душі кожного українця.

Рудік Антон наголосив на словах П’єра Корнеля: «Ми не маємо права жити, коли загинула честь». Найкращим визнали проект, над яким працювали Кириленко Діана, Ковтун Анастасія, Колесник Катерина, Кузін Ярослав на тему «Честь захисника Вітчизни».

Ми переконані, що всяка мужня, всяка правдива людина приносить честь і славу своїй Батьківщині.

Марчук Михайло, учень 9-А класу

 

Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава Альбом: Честь, гідність, слава
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4665 | Переглядів: 80Дата публікації: 15:36 18.12.2017