Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Ділимося досвідом роботи!
Ділимося досвідом роботи!

Поділитися новиною:

Ділимося досвідом роботи!

Науково-практичний семінар для вчителів української мови шкіл, гімназій, НВК міста Куп’янська

15 грудня 2017 року педагоги нашої гімназії Гарбуз А.В., Нерушенко О.В. та Якубинська Л.Ю. проводили науково-практичний семінар «Формування читацької та мовленнєвої компетенції гімназистів засобами медіаосвіти» для вчителів української мови та літератури шкіл, гімназій та НВК міста Куп’янська.

У своїй доповіді заступник директора Якубинська Л.Ю. ознайомила колег з поняттями «медіаосвіта» та «медіа грамотність», розповіла, як проводять роботу з навчання учнів читанню та мовленню учителі української мови нашої гімназії.

Практична частина семінару складалася з презентації видів робіт, які наші вчителі особисто застосовують на уроці. У своєму майстер-класі Нерушенко Оксана Валентинівна розповіла, як вона навчає своїх учнів читанню та письму за допомогою медіапродукції, запропонувала своїм колегам зробити лепбук із теми «Іменник».

Під час практикуму, який проводила Гарбуз Алла Володимирівна, запрошені вчителі із задоволенням знайшли та виправили помилки у рекламі товарів та послуг. Вони зробили порівняльний аналіз новели Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном» та фрагменту  з її екранізації.

Учителі міста були задоволені роботою цікавих майстер-класів і щиро дякували за це нашим вчителям.

Алла Володимирівна і Оксана Валентинівна довели, що вони мають великий досвід з впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес та готові ділитися ним з усіма бажаючими.

Запрошуємо до співпраці!

                                                                           Адміністрація 

Альбом: Ділимося досвідом роботи! Альбом: Ділимося досвідом роботи! Альбом: Ділимося досвідом роботи! Альбом: Ділимося досвідом роботи! Альбом: Ділимося досвідом роботи! Альбом: Ділимося досвідом роботи! Альбом: Ділимося досвідом роботи! Альбом: Ділимося досвідом роботи! Альбом: Ділимося досвідом роботи!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4666 | Переглядів: 46Дата публікації: 15:49 18.12.2017