Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Змагання інтелектуалів
Змагання інтелектуалів

Поділитися новиною:

Змагання інтелектуалів

Тиждень хімії, біології, екології

У нашій гімназії пройшов тиждень хімії, біології та екології. Учні 5-11 класів взяли участь у різних інтелектуальних змаганнях.

Для учнів 5 класу їх однокласники підготували питання вікторини, в якій переможцями стали Дмитерко Данило, Березін Артем та Кострік Кирило.

Учні 7А та 7Б класів стали учасниками хіміко-біологічного турніру, в якому перемогла команда 7А класу , до складу якої увійшли: Фролікова Катя (визнана найкращим гравцем), Гаращенко Анна, Нардєд  Арина, Опришко Валерія, Лісак  Данило, Погуляй Владислав, Стрєляєв Ілля. Все було просто чудово!  Учні  7А  класу добре знають біологію і хімію, але їх суперники, учні  7Б класу, також були сильні. Ми узнали багато нового, а ще – отримали яскраві позитивні емоції!

Для учнів 9А, 9Б та 8 класів був проведений брейн-ринг з хімії та біології. Цей  захід пройшов  цікаво та весело. Перше місце у загальному заліку посіла команда 9А класу: Кириленко Діана (найкращий гравець), Ковтун Анастасія, Колесник Катерина, Марчук Михайло, Шумейко Владислав, Березіна Дар'я. Друге місце дісталось команді 8 класу, яка, до речі , показала найкращі знання з хімії, третє місце – у команди 9Б класу.

Гімназисти висловлюють подяку вчителю біології та хімії Гриценко Наталі Олександрівні за цікаво і пізнавально проведений час!

 

Березіна Дар'я, учениця 9А класу,

                                                                           Григорова  Анастасія, учениця 7А класу

Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4692 | Переглядів: 89Дата публікації: 12:02 20.12.2017