Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Змагання інтелектуалів
Змагання інтелектуалів

Поділитися новиною:

Змагання інтелектуалів

Тиждень хімії, біології, екології

У нашій гімназії пройшов тиждень хімії, біології та екології. Учні 5-11 класів взяли участь у різних інтелектуальних змаганнях.

Для учнів 5 класу їх однокласники підготували питання вікторини, в якій переможцями стали Дмитерко Данило, Березін Артем та Кострік Кирило.

Учні 7А та 7Б класів стали учасниками хіміко-біологічного турніру, в якому перемогла команда 7А класу , до складу якої увійшли: Фролікова Катя (визнана найкращим гравцем), Гаращенко Анна, Нардєд  Арина, Опришко Валерія, Лісак  Данило, Погуляй Владислав, Стрєляєв Ілля. Все було просто чудово!  Учні  7А  класу добре знають біологію і хімію, але їх суперники, учні  7Б класу, також були сильні. Ми узнали багато нового, а ще – отримали яскраві позитивні емоції!

Для учнів 9А, 9Б та 8 класів був проведений брейн-ринг з хімії та біології. Цей  захід пройшов  цікаво та весело. Перше місце у загальному заліку посіла команда 9А класу: Кириленко Діана (найкращий гравець), Ковтун Анастасія, Колесник Катерина, Марчук Михайло, Шумейко Владислав, Березіна Дар'я. Друге місце дісталось команді 8 класу, яка, до речі , показала найкращі знання з хімії, третє місце – у команди 9Б класу.

Гімназисти висловлюють подяку вчителю біології та хімії Гриценко Наталі Олександрівні за цікаво і пізнавально проведений час!

 

Березіна Дар'я, учениця 9А класу,

                                                                           Григорова  Анастасія, учениця 7А класу

Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів Альбом: Змагання інтелектуалів
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4692 | Переглядів: 57Дата публікації: 12:02 20.12.2017