Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Знайомство з професіями
Знайомство з професіями

Поділитися новиною:

Знайомство з професіями

Захист проектів «Робітничі професії»

Учні нашого класу починають задумуватися над питанням: «Ким бути?», «Який шлях обрати?». Ми провели невеличке дослідження і з’ясували, що найбільшим попитом на ринку праці зараз користуються робітничі професії: будівельник, слюсар, маляр, швачка. Саме у нашому місті Куп’янськ дуже необхідні зварювальники і швачки.

Ганна Радченко підготувала дуже змістовну доповідь про ці професії. Зазначила, які протипоказання з боку здоров’я не дозволять оволодіти навичками, яку заробітну плату зможете отримувати, у якому віці зможете вийти на пенсію та які особисті якості треба мати.

Лідія Костюкова розповіла про професію будівельника на основі досвіду її батька. Вона зазначила, що ця професія, на її думку, є найважливішою, бо усі ми маємо дах над головою завдяки цим людям.

Наш клас отримав багато інформації для роздумів.

Наукове товариство учнів гімназії гідно оцінило роботу наших однокласників. Найкращими були визнані Шуляр Аліна, Шуляр Ангеліна, Радченко Ганна і Костюкова Лідія.

Усі отримали задоволення від роботи.

Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!

Бологова Карина, учениця 7-Б класу

Альбом: Знайомство з професіями Альбом: Знайомство з професіями Альбом: Знайомство з професіями Альбом: Знайомство з професіями
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4743 | Переглядів: 53Дата публікації: 12:43 26.12.2017