Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Новий рік 2018 в гімназії
Новий рік 2018 в гімназії

Поділитися новиною:

Новий рік 2018 в гімназії

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми та розвагами.


   Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні: Ісаєнков Ілля, Фролікова Катерина, Криворучко Дарія, Завгородня Марія, Місько Кіра, Вовк Дар’я, Нерушенко Андрій, Олан Давид, Кузін Богдан, Ковтун Анастасія, Боровкова Анна та багато інших учасників,  під керівництвом педагога-організатора Івашури Я.В.

   27-28 грудня пройшли новорічні вистави для учнів 1-11 класів, на яких діти представляли театралізовані дійства, співи й танці.

   Учасники танцювального колективу «Стимул» (керівник Вітковська Л.Є.) подарували учням, вчителям та батькам  море позитивних емоцій, незабутні враження.

   Для учнів 2-3 класів до нашої гімназії були запрошені агентство «Літо» зі спектаклем «Новорічні пригоди». Актори підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами. У залі панувала святкова атмосфера. Діти з радістю приймали участь в новорічних конкурсах, водили хороводи та танцювали під дискотечну музику 

   Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої гімназії зустрічатимуть новий 2018 рік.

  Колектив гімназії висловлює велику подяку учням 1-4 класів, які прикрасили коридори гімназії новорічними сніжинками, що додало святковості під час проведення заходів.

Блок інформаційний 

Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії Альбом: Новий рік 2018 в гімназії
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4776 | Переглядів: 176Дата публікації: 19:04 28.12.2017