Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Засяяла Різдвяна зірка
Засяяла Різдвяна зірка

Поділитися новиною:

Засяяла Різдвяна зірка

Екскурсія до бібліотеки ПК імені В.І.Кошелєва

Одне з найтепліших для душі родинних свят в Україні – це Різдво. Цього дня навідують близьких родичів, вшановують померлих предків, згадують хресних батьків. А діти та молодь йдуть колядувати та розігрувати вертеп, тобто традиційну різдвяну виставу.

Напередодні свята учні 4-х класів відвідали бібліотеку в Будинку культури імені В.Кошелєва. Ми подивились виставку книг, присвячену Різдвяним святам. Історією походження свят зацікавилися Медяник Діана, Поддубова Вікторія, Кукса Поліна, Кузнєцов Дмитро.

Бібліотекарі провели для дітей вікторину на тему «Засяяла Різдвяна зірка». Кращими знавцями цього свята відзначились Ніколенко Микита, Кузнєцова  Ліза, Дяченко Микита, Зеленков Олексій.

В знак добра і чистих помислів виготовили паперових янголят. Кожен з нас загадав бажання і попросив янгола його виконати. Заповітними бажаннями були здоров’я, мир, добробут та процвітання у нашій державі та в кожній родині.

В кінці екскурсії діти, які відвідують вокальний гурток при Палаці Культури Повелиця Поліна, Ананідзе Вероніка, Батицька Марія, Попов Данило та Кудіна Анастасія заспівали «Добрий вечір тобі» та «Щедрик».

 

Крикун Поліна, учениця 4-А класу,
Нерсесова Аріна, учениця 4-Б класу
Альбом: Засяяла Різдвяна зірка Альбом: Засяяла Різдвяна зірка Альбом: Засяяла Різдвяна зірка Альбом: Засяяла Різдвяна зірка Альбом: Засяяла Різдвяна зірка Альбом: Засяяла Різдвяна зірка Альбом: Засяяла Різдвяна зірка
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4888 | Переглядів: 107Дата публікації: 13:16 15.01.2018