Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Новорічні пригоди 1-Б класу
Новорічні пригоди 1-Б класу

Поділитися новиною:

Новорічні пригоди 1-Б класу

Виховні заходи та свята

Останній місяць 2017 року був дуже насиченим та радісним, емоційним та трішечки сумним, тому що учні після свят підуть відпочивати на канікули. Кажуть: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!». Учні 1-Б класу на початку грудня уже почали готуватись до новорічних пригод.

В неймовірну екскурсію вирушили діти в «Корал-декор», де дізналися, як виготовляють ялинкові прикраси.

Романчук Микита, Лутенко Ксенія, Теміров Олександр, Шваб Данило,Матяш Єгор та їх батьки виготовили чудові годівнички, та повісили їх на подвір’ї гімназії. Це допомагає нашим пташкам перезимувати зиму.

На уроках трудового навчання всі учні активно робили поробки «Дід Мороз» та «Рукавички», які прикрашають рекреацію біля кабінету та дуже підіймають новорічний настрій.

Дуже запам’яталось дітям свято Святого Миколая у міському Будинку Культури імені В.І.Кошелєва та вразила ялинка на площі, біля якої діти залюбки зробили хоровод та заспівали пісень. Вранці в класі діти несподівано знайшли   подаруночки від Святого Миколая.

На виховній годині діти писали листи Діду Морозу і просили принести подарунки і обіцяли цілий рік вести себе добре і гарно вчитися.

Також у гімназії був конкурс новорічних поробок «Замість ялинки-новорічний букет» у якому прийняли активну участь батьки разом з дітьми: Цуверкалова Даря, Гальцова Даря, Матяш Єгор, Шваб Данило, Кутах Станіслав, Слепих Анастасія,Ворожко Каріна та Норманських Анастасія та найкращу поробку виготовили сім’я Романчуків Олени Іванівни та Сергія Валерійовича.

І нарешті прийшов час відзначати Новий рік. Усі учні були у новорічних костюмах. Вони дуже весело і активно розважались на святі. А під ялинкою, яка прикрашає наш клас, діти знайшли солодощі.

Дякую усім батькам та дітям, які зробили багато зусиль, щоб цей місяць залишився у пам’яті ще багато-багато років!

Вітаю усіх Вас, мої любі, зі святами!

«Хай рік новий, Різдво Христове,
Вам подарують дні казкові…»

Редя-Малигіна Т.О., класний керівник 1-Б класу,

Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу Альбом: Новорічні пригоди 1-Б класу
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4889 | Переглядів: 100Дата публікації: 14:17 15.01.2018