Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Відпочинок під час канікул
Відпочинок під час канікул

Поділитися новиною:

Відпочинок під час канікул

Учні 1-Б класу святкували іменини

Зимові свята ще не закінчилися, але у 1-Б класі є привід знову зібратися усім класом. Відпочивати разом з однокласниками стало гарної традицією для дітей. Діти з залюбки прийшли до школи за якою дуже скучили, да ще й поділилися не тільки своїми враженнями від свят да  ще й подарунками, які отримали під ялинку.

2 січня 2018 року відзначали День іменинника. Іменинниця зимового циклу- Лутенко Ксенія разом з бабусею Тимко Галиною Петрівною принесли до гімназії великий пиріг,яким пригощали всіх дітей. Антонова Дарина, Кутах Станіслав побажали Ксенії гарно вчитися, а Воробйов Давид та Романчук Микита – міцного здоров’я та вірних друзів .

Дуже сподобалось дітям свято, яке запам’ятається надолвго. Танці та веселі ігри були впродовж зустрічі, не залишились  байдужими і до пісень, гарно співали всі діти.

Дуже приємно, що майже усі прийшли до гімназії відпочити. Дякую усім за незвичайне свято! 

Редя-Малигіна Т.О., класний керівник 1-Б класу,

Альбом: Відпочинок під час канікул Альбом: Відпочинок під час канікул Альбом: Відпочинок під час канікул
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4898 | Переглядів: 117Дата публікації: 11:55 16.01.2018