Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг
Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

Поділитися новиною:

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

Виховний захід «Моя суверенна матір Україно»

З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина, поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення у 9-А класі було проведено виховний захід «Моя суверенна матір Україно»
Марчук Михайло дав історичну довідку, що День Соборності України - свято народної єдності, що відзначається в пам'ять про події, які об'єднали українців східної і західної частини країни в далекому 1919 році. Міша зазначив, що День Соборності, як ніколи, актуальний і в наші дні, тому що ми шануємо сьогодні не тільки активістів УНР і ЗУНР, а й сучасних героїв, учасників Революції Гідності, воїнів АТО, які віддають життя за єдність України.
Ковтун Настя розповіла, що у 1990 році був організований перший "Живий ланцюг Соборності", що об'єднав жителів України. Взявшись за руки, люди створили безперервний ланцюг від Львова до Києва. За підрахунками, в прагненні до відродження незалежної України, в акції взяло участь від 1 млн. до 3 млн. осіб.
Тарасов Дмитро, Березіна Даша, Басова Валерія, Волкова Валерія, Кузін Ярослав, Марчук Міша, Ковтун Настя, Кириленко Діана провели інтерактивну вправу – аналіз конкретної ситуації, в якій проаналізували акт злуки та її епохальне значення в історії України.
Березіна Даша та Кириленко Діана провели діалог між собою, представляючи жителів Східної та Західної України, розповіли про місцеві традиції і дійшли висновку, що «Україна – це навіки єдина країна»
 
Власенко Д.В., класний керівник 9-А класу
Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4904 | Переглядів: 140Дата публікації: 10:21 17.01.2018