Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг
Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

Поділитися новиною:

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

Виховний захід «Моя суверенна матір Україно»

З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина, поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення у 9-А класі було проведено виховний захід «Моя суверенна матір Україно»
Марчук Михайло дав історичну довідку, що День Соборності України - свято народної єдності, що відзначається в пам'ять про події, які об'єднали українців східної і західної частини країни в далекому 1919 році. Міша зазначив, що День Соборності, як ніколи, актуальний і в наші дні, тому що ми шануємо сьогодні не тільки активістів УНР і ЗУНР, а й сучасних героїв, учасників Революції Гідності, воїнів АТО, які віддають життя за єдність України.
Ковтун Настя розповіла, що у 1990 році був організований перший "Живий ланцюг Соборності", що об'єднав жителів України. Взявшись за руки, люди створили безперервний ланцюг від Львова до Києва. За підрахунками, в прагненні до відродження незалежної України, в акції взяло участь від 1 млн. до 3 млн. осіб.
Тарасов Дмитро, Березіна Даша, Басова Валерія, Волкова Валерія, Кузін Ярослав, Марчук Міша, Ковтун Настя, Кириленко Діана провели інтерактивну вправу – аналіз конкретної ситуації, в якій проаналізували акт злуки та її епохальне значення в історії України.
Березіна Даша та Кириленко Діана провели діалог між собою, представляючи жителів Східної та Західної України, розповіли про місцеві традиції і дійшли висновку, що «Україна – це навіки єдина країна»
 
Власенко Д.В., класний керівник 9-А класу
Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг Альбом: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4904 | Переглядів: 113Дата публікації: 10:21 17.01.2018