Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Якщо вмієш дружити, на тебе чекає успіх!
Якщо вмієш дружити, на тебе чекає успіх!

Поділитися новиною:

Якщо вмієш дружити, на тебе чекає успіх!

Година спілкування «Я - справжній друг!»

Людину можна вважати багатою та щасливою, якщо у неї багато справжніх друзів. Але вміння товаришувати – це талант. Можливо, ти сором’язлива людина і не знаєш, як поводитися у незнайомих компаніях, тоді тобі необхідні поради. Упродовж тренінгу ми з’ясовували, чим для кожного є дружба, яким ми бачимо справжнього друга, моделювали ситуації, в яких необхідно було зав’язати дружні стосунки у групі незнайомих хлопчиків та дівчат.

Найкращими при вирішені різних проблемних ситуацій виявилися Животченко Микита та Костюкова Лідія.

Єва Згонник та Ігор Мурсалов – учні, які прийшли навчатися до гімназії з інших шкіл, поділилися практичними порадами, як можна «влитися» в колектив. Головне – бути відкритим та щирим, тоді обов’язково у тебе з’являться друзі.

Наш клас, як ми вважаємо, дружний, усі один за одного. Радо приймемо нових друзів! Приходьте до нас, навчимо вас радіти кожному дню! З нами дуже весело!

 

Згонник Єва, учениця 7-Б класу

Альбом: Якщо вмієш дружити, на тебе чекає успіх! Альбом: Якщо вмієш дружити, на тебе чекає успіх! Альбом: Якщо вмієш дружити, на тебе чекає успіх! Альбом: Якщо вмієш дружити, на тебе чекає успіх!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4940 | Переглядів: 146Дата публікації: 13:59 19.01.2018