Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
До Дня Соборності України
До Дня Соборності України

Поділитися новиною:

До Дня Соборності України

У єдності наша сила

19 січня 2018 року учні 7-А класу провели усний журнал «У єдності наша сила», присвячений Дню Соборності України.

Татєвосов Даниїл розповів, що День соборності України відзначається 22 січня щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки із Західно-Українською Народною Республікою, що відбулося у 1919 році.

Потапенко Валерія звернула увагу на те, що офіційно в Україні День Соборності  відзначається з 1999 року, як данина пам’яті про минуле, коли був підписаний IV Універсал 22 січня 1918 року у приміщенні київського Будинку вчителя.

З особливою зацікавленістю слухали учні розповідь Лісака Данила, який повідомив, що 22 січня 1973 року в Чорткові на Тернопільщині гурт молоді під орудою Володимира Мармуса вивісив жовто-блакитні прапори, а 22 січня 1978 року сотні тисяч українців узялися за руки, утворивши «живий ланцюг» від Києва до Львова на згадку про проголошення Акту Соборності.

Гімназисти відмітили, що історичне минуле нашої держави стало ближче, зрозуміліше та виникло бажання пізнати ще більше про події минулих днів.

 

Часовнікова О., учениця 7-А класу

Альбом: До Дня Соборності України Альбом: До Дня Соборності України Альбом: До Дня Соборності України Альбом: До Дня Соборності України
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4953 | Переглядів: 90Дата публікації: 12:25 22.01.2018