Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Пробне ЗНО-2018
Пробне ЗНО-2018

Поділитися новиною:

Пробне ЗНО-2018

Готуємося до ЗНО-2018

Реєстрація для участі в пробному ЗНО розпочалася 9 січня і триватиме до 31 січня 2018 року.

Учні 11 класу Куп’янської гімназії №2 виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні, бо це дасть їм можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне ЗНО відбудеться:

24 березня 2018 року – з української мови і літератури;

31 березня 2018 року – з англійської мови, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Успіхів майбутнім випускникам!

                                                                         Пихова О.В., класний керівник 11 класу

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4975 | Переглядів: 133Дата публікації: 13:26 23.01.2018