Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
До Дня пам'яті героїв Крут
До Дня пам\

Поділитися новиною:

До Дня пам'яті героїв Крут

Героїчні сторінки в історії українського народу

29 січня учні 4-Б класу відвідали бібліотеку і познайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Героїчні сторінки в історії українського народу», присвяченої памяті юнаків-героїв, які віддали своє життя за вільну Україну 29 січня 1918 року. Діти дізналися про події, які сталися під залізничною станцією Крути.

Трагедія під Крутами знайшла палкий відгук у серцях свідомих українців всього світу. Відомі поети, прозаїки, публіцисти опублікували щирі й зворушливі статті про цю подію. Подвиг героїв Крут навічно увійшов у літопис боротьби за незалежність України як свідчення незламності духу українського народу, його споконвічного прагнення до волі і справедливості.

Запрошуємо відвідати бібліотеку і переглянути сторінки історії, зокрема пропонуємо вашій увазі статтю письменниці Людмили Старицької-Черняхівської «Пам’яті юнаків-героїв, замордованих під Крутами», яка була надрукована 24 березня 1918 року у газеті "Нова Рада".

Будьмо патріотами, любімо свою багатостраждальну матір-Україну.

 

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки

Альбом: До Дня памяті героїв Крут Альбом: До Дня памяті героїв Крут Альбом: До Дня памяті героїв Крут Альбом: До Дня памяті героїв Крут
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5040 | Переглядів: 73Дата публікації: 14:07 30.01.2018