Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
До Дня пам'яті героїв Крут
До Дня пам\

Поділитися новиною:

До Дня пам'яті героїв Крут

Героїчні сторінки в історії українського народу

29 січня учні 4-Б класу відвідали бібліотеку і познайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Героїчні сторінки в історії українського народу», присвяченої памяті юнаків-героїв, які віддали своє життя за вільну Україну 29 січня 1918 року. Діти дізналися про події, які сталися під залізничною станцією Крути.

Трагедія під Крутами знайшла палкий відгук у серцях свідомих українців всього світу. Відомі поети, прозаїки, публіцисти опублікували щирі й зворушливі статті про цю подію. Подвиг героїв Крут навічно увійшов у літопис боротьби за незалежність України як свідчення незламності духу українського народу, його споконвічного прагнення до волі і справедливості.

Запрошуємо відвідати бібліотеку і переглянути сторінки історії, зокрема пропонуємо вашій увазі статтю письменниці Людмили Старицької-Черняхівської «Пам’яті юнаків-героїв, замордованих під Крутами», яка була надрукована 24 березня 1918 року у газеті "Нова Рада".

Будьмо патріотами, любімо свою багатостраждальну матір-Україну.

 

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки

Альбом: До Дня памяті героїв Крут Альбом: До Дня памяті героїв Крут Альбом: До Дня памяті героїв Крут Альбом: До Дня памяті героїв Крут
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5040 | Переглядів: 113Дата публікації: 14:07 30.01.2018