Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
До 75 річчя визволення м. Куп’янська
До 75 річчя визволення м. Куп’янська

Поділитися новиною:

До 75 річчя визволення м. Куп’янська

Пам'ять про вас у нашім серці жива

    Усе далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

   Першого лютого учні 8 класу Санюкович Валерія, Єрьоміна Леся, Бакіна Софія, Козир Поліна та завідувач бібліотеки  Філяєва Н.В., провели для учнів 5-7 класів інформаційну хвилинку «Пам'ять про вас у нашім серці жива» з презентацією, присвячену 75 річниці визволення м. Куп’янська від нацистських загарбників.

   Учням 1-11 класів було представлено ілюстративно-книжкову виставку «75 років з дня визволення м. Куп’янська».

    Діти дізналися, що гітлерівські загарбники перебували у Куп’янську 224 доби з 24.06.1942 по 03.02.1943 року. Місто Куп’янськ визволяла 350 дивізія 1176, 1178,1180 стрілецькі полки. Також дізналися про Героїв Радянського Союзу, що народилися на Куп’янщині та тих, що відділи своє життя за оборону та визволення міста.

   Учні вклоняються та висловлюють щиру вдячність ветеранам війни за величний бойовий і трудовий подвиг.

Філяєва Н.В. , завідувач бібліотекою

Альбом: До 75 річчя визволення м. Куп’янська Альбом: До 75 річчя визволення м. Куп’янська Альбом: До 75 річчя визволення м. Куп’янська Альбом: До 75 річчя визволення м. Куп’янська Альбом: До 75 річчя визволення м. Куп’янська Альбом: До 75 річчя визволення м. Куп’янська Альбом: До 75 річчя визволення м. Куп’янська Альбом: До 75 річчя визволення м. Куп’янська
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5085 | Переглядів: 134Дата публікації: 16:37 02.02.2018