Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Національні символи України
Національні символи України

Поділитися новиною:

Національні символи України

Ми горді, що живемо у чудовій країні!

29 січня учні 3-Б класу спілкувалися на тему «Національні символи України».

Глушко Артем та Григоренко Роман знайшли матеріали про дивовижний символ України – гімн. Вони розповіли про історію його створення.

Без’язичну Катерину, Пащенко Ольгу, Руденка Дмитра, Терещенко Кіру вразило повідомлення про те, що текст гімну України народився на  одній із вечірок у Павла Чубинського, де сербські студенти співали патріотичну пісню, яка дуже сподобалася йому.

Глушко Катерина, Гриценко Карина підготували цікаву розповідь про герб України. Слюсар Ярослав і Чудомехов Богдан повідомили про державний прапор України, який символізує пшеничне поле під блакитним небом і прагнення людей до миру.

Гімназисти горді, що вони живуть у такій чудовій країні.

 

Тимошенко В.П., класний керівник 3-Б класу

Альбом: Національні символи України Альбом: Національні символи України Альбом: Національні символи України
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5101 | Переглядів: 117Дата публікації: 14:47 05.02.2018