Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Приклад наших земляків надихає на нові звершення
Приклад наших земляків надихає на нові звершення

Поділитися новиною:

Приклад наших земляків надихає на нові звершення

Гра «Видатні українці»

02 лютого 2018 року у 5 класі проведена гра «Видатні українці» за мотивами телепередачі «Шоу інтуїція»

Багато видатних українців отримали першу освіту зовсім не в тій галузі, де згодом знайшла їх слава і визнання. Учні повинні були проявити інтуїцію і  відгадати, хто за фахом наші видатні земляки, такі як Остап Вишня, Олесь Гончар, Ілля Мечников, Іван Пулюй, Василь Вірастюк, Святослав Вакарчук, Іван Кожедуб та інші.

Іноді несподіваними були відповіді учнів, але найкращі знання показали Дмитерко Данило, Гончаренко Олександр, Артюшенко Марк, Назарова Дар’я, Гордубей Олег, Вертола Єлизавета. Цікаву і корисну інформацію отримали учні.

Бажаю своїм п’ятикласникам вибрати таку професію, щоб була їм до душі. А приклад наших земляків нехай надихає на нові звершення.

 

Жадановська Л.В., класний керівник 5 класу

Альбом: Приклад наших земляків надихає на нові звершення Альбом: Приклад наших земляків надихає на нові звершення
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5102 | Переглядів: 149Дата публікації: 15:05 05.02.2018