Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Зустріч випускників
Зустріч випускників

Поділитися новиною:

Зустріч випускників

Пригадаємо минулі роки, зустрічі…

    Щороку, у першу суботу лютого гімназія гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників на вечір-зустріч. Цьогоріч ювілейними випусками стали: 1998 рік (класні керівники Колєсник Л.В., Богуславська В.В.), 2003 рік (класний керівник Литвиненко Н.А.), 2008 рік (класний керівник Якубинська Л.Ю. та Живолуп С.О.), 2013 рік (класний керівник Власенко Д.В.), 2017 рік (класний керівник  Атрохіна С.М.). 

    Усі з теплотою і вдячністю згадували своїх вчителів, наголошуючи про те, що саме вони дали ту базу з якою вони стартували у доросле життя.

   Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками уявно пережив ще раз найяскравіші моменти навчання.

   Учні гімназії, які готували святковий концерт, з великим хвилюванням виходили на сцену, бо розуміли, що мине ще рік або два, і вони самі стануть бажаними гостями рідної гімназії.

   За підготовку святкового концерту висловлюємо подяку танцювальним колективам «Стимул» (керівник Вітковська Л.Є.), «Престиж» (керівник Однороб  М.М.) та  учням: Ковтун Анастасії, Шумейку Владиславу,  Конюховій Ярославі,  Ярчицькому Радіону, Рудіку Антону, Хрипунову Андрію, Жировій Анастасії,  Антипу Олегу.

Івашура Я.В., педагог-організатор

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5105 | Переглядів: 185Дата публікації: 17:23 05.02.2018