Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Зима-чарівниця
Зима-чарівниця

Поділитися новиною:

Зима-чарівниця

Година спілкування

Учні 4-А класу провели годину спілкування на тему «Зима-чарівниця». Кароліна Бєлєвцова, Настя Кудіна та Артем Погребняк підібрали літературу з оповіданнями, віршами, скоромовками. Микита Д’яченко, Ярослав Жуков та Поліна Крикун склали сенкани про зиму. Вероніка Мальчиніна з Дімою Кузнєцовим підготували вікторину прислів’їв, загадок та приказок.

Переможцем вікторини став Микита Ніколенко.

Всі учні  прийняли активну участь у конкурсі на кращий малюнок про зиму. Журі визнало переможців. Ними стали Настя Борисовська (1 місце), Данило Попов і Вероніка Мальчиніна (2 місце), Настя Малова (3 місце). Малюнки виставлені на шкільному стенді.

Всі групи учнів добре підготувалися, дізналися більше про зиму, озброїлись цікавими знаннями, які допоможуть у подальшому навчанні.

 

Солодка Н.О., класний керівник 4-А класу

Альбом: Зима-чарівниця Альбом: Зима-чарівниця Альбом: Зима-чарівниця Альбом: Зима-чарівниця Альбом: Зима-чарівниця Альбом: Зима-чарівниця
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5184 | Переглядів: 117Дата публікації: 14:14 12.02.2018