Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Захист проектів «У світі тварин»
Захист проектів «У світі тварин»

Поділитися новиною:

Захист проектів «У світі тварин»

1-Б клас вперше підготував проекти і вдало їх захистив

Уроки з природознавства завжди цікаві та захоплюючі, впродовж них діти знайомляться з миром тварин. Звірі, комахи, птахи і риби –теми минулих уроків, на яких дужу і дуже багато нового дізнались учні. І щоб встигнути дізнатися якомога більше про життя та  живлення тваринного світу, діти за допомогою батьків підготували цікаві проекти.

01.02.2018 року під час урока природознавства учні вперше спробували захищати свої роботи. Матяш Єгор підготував цікаву розповідь про лева; Теміров Олександр, Дубченко Єгор знайшов багато цікавих фактів про жирафа; Романчук Микита повідав про касатку; Шваб Данило здивував всіх своєю розповіддю про гепарда; Перепелиця Олександр розповів про чарівних метеликів; Антонова Дарина обрала оленя, а  Кутах Станіслав зробив доповідь про різних тварин, він обрав і пінгвіна, і золоту рибку, і лисицю, і білочку.

Всі роботи були дуже гарними, а головне що діти самостійно вже писали інформацію про вибрану тварину і вперше з захопленням захищали свої роботи.

Я пишаюся вами! Ви - великі молодці!

Дякую всім батькам за допомогу!

 

Редя-Малигіна Т.О., класний керівник 1-Б класу

Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин» Альбом: Захист проектів «У світі тварин»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5190 | Переглядів: 130Дата публікації: 11:46 13.02.2018