Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Втілення проекту в життя
Втілення проекту в життя

Поділитися новиною:

Втілення проекту в життя

Шашки – це цікаво!

Учні 2-А класу часу на перервах не гають, а  чергу для гри в шашки займають! Адже не даремно батьки, вчителі та самі учні власноруч створювали шахово-шашковий  куточок!

Щоденно ми  на перервах можемо спостерігати запеклі бої в шашки. До гри залучаються як хлопчики так і дівчатка. Немає в класі таких учнів, щоб , хоча б раз за день не зіграв в шашки.  Для гри  дітки розподіляються на пари, створюють чергу, визначають переможців. І, завжди є група підтримки.

Переможцями в грі найчастіше бувають:  Кулібаба Олександр, Паршин Богдан, Захарчук Вікторія, Мельник Олександр, Рочняк Дар’я, Мітін Владислав, Петрова Вікторія, Путренко Дмитро, Грабенюк Олександр.

Ми вдячні рибній компанії UFC і її голові правління Олегу Лущику за ідею, а вчителям та батькам – за створення такого чудового куточка, де ми з користю проводимо перерви.  Дякуємо!

Горбенко Наталія Іванівна, класний керівник 2-А класу

Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5213 | Переглядів: 136Дата публікації: 10:03 15.02.2018