Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Втілення проекту в життя
Втілення проекту в життя

Поділитися новиною:

Втілення проекту в життя

Шашки – це цікаво!

Учні 2-А класу часу на перервах не гають, а  чергу для гри в шашки займають! Адже не даремно батьки, вчителі та самі учні власноруч створювали шахово-шашковий  куточок!

Щоденно ми  на перервах можемо спостерігати запеклі бої в шашки. До гри залучаються як хлопчики так і дівчатка. Немає в класі таких учнів, щоб , хоча б раз за день не зіграв в шашки.  Для гри  дітки розподіляються на пари, створюють чергу, визначають переможців. І, завжди є група підтримки.

Переможцями в грі найчастіше бувають:  Кулібаба Олександр, Паршин Богдан, Захарчук Вікторія, Мельник Олександр, Рочняк Дар’я, Мітін Владислав, Петрова Вікторія, Путренко Дмитро, Грабенюк Олександр.

Ми вдячні рибній компанії UFC і її голові правління Олегу Лущику за ідею, а вчителям та батькам – за створення такого чудового куточка, де ми з користю проводимо перерви.  Дякуємо!

Горбенко Наталія Іванівна, класний керівник 2-А класу

Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя Альбом: Втілення проекту в життя
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5213 | Переглядів: 181Дата публікації: 10:03 15.02.2018