Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Допомога пташкам взимку
Допомога пташкам взимку

Поділитися новиною:

Допомога пташкам взимку

Акція „Годівничка”

Холодно. Випало багато снігу. Зима – дуже складний час для зимуючих пташок. Скрутно їм добувати їжу. Перекочували до осель людей синички, щоб знайти собі поживу. А ще, з півночі прилетіли красені-снігурі.

І тут на допомогу птахам прийшли учні 4-Б класу. Виготовили зі своїми батьками годівнички і взяли участь у конкурсі „Найкраща годівничка”.

Переможцями виявилися Ястремський Дамір, Поддубова Вікторія, Медяник Діана, Ткаченко Максим, Стеценко Павло. Їх було нагороджено грамотами.

А годівнички розвісили по деревах на подвір’ї гімназії – діти підсипають їжу в них, а також спостерігають за пташками, які прилітають поласувати.

Участь в акції надихнула Повелицю Поліну написати такого вірша:

Гарна дівчинка Марічка

Зробила з татом годівничку.

Пташки в гості прилітають

І на ручки їй сідають

Весело цвірінчать горобчики, ніби дякують дітям за турботу.

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 4-Б класу

Альбом: Допомога пташкам взимку Альбом: Допомога пташкам взимку Альбом: Допомога пташкам взимку Альбом: Допомога пташкам взимку Альбом: Допомога пташкам взимку
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5214 | Переглядів: 76Дата публікації: 10:07 15.02.2018