Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
День Святого Валентина
День Святого Валентина

Поділитися новиною:

День Святого Валентина

«Свято сердець» у День закоханих

     14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття –  кохання. У цей день повітря гімназії заполонили відчуття щастя і романтики.

     Активісти гімназії організували святкову конкурсну програму «Свято Сердець» для учнів 5-9 класів. Програма складалася з чотирьох конкурсів: «Візитка», «Валентинка», «Комплімент» та «Подарунок».

За підсумками свята парам були вручені грамоти в різних номінаціях:

"Романтична пара"– Дяченко Анастасія та Рудік Антон, 9-А клас

"Найяскравіша пара" – Кріуліна Алєся та Кострік Кирило, 5 клас

"Вишукана пара" – Літвінова Марія та Лісак Данило, 7-А клас

"Найвеселіша пара" –  Брус Інга та Мурсалов Ігор, 7-Б клас

"Артистична пара"  – Шевцова Марія та Шипілов Єгор,8 клас

"Чарівна пара" - Стороженко Олег та Чепіль Владислав, 9-Б клас

    Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла.

    Величезна подяка всім учасникам за їх творчу працю, талановиті виступи та той чудовий святковий настрій, який вони подарували всім присутнім: Козир Вікторії, Куксі Лілії, Кириленко Діані, Колісник Катерині, Вісковатовій Олександрі, Руденко Кирилу, Бабай Владиславу, Конюховій Ярославі, Букачу Данилу, Ярчинському Родіону.

   Крім цього щиро дякуємо всім класним керівникам, які долучилися до підготовки цього дійства та всім-всім глядачам за підтримку наших конкурсантів!

   Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Івашура Я.В., педагог-організатор

Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5229 | Переглядів: 184Дата публікації: 15:59 15.02.2018