Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Справи дитячої організації «Мірошники» в дії
Справи дитячої організації «Мірошники» в дії

Поділитися новиною:

Справи дитячої організації «Мірошники» в дії

Музична гра «Music Word»

13 лютого в гімназії стартувала нова гра «Music Word» серед учнів 3 – 9 класів.

Ініціатором та ведучим цього конкурсу став Шумейко Владислав, учень 9-А класу, який розробив положення гри, дібрав музичні твори, запросив членів журі та провів нагородження переможців.

Ця музична гра для гімназистів є кардинально новим конкурсом. Завданням для учасників полягало в тому, що потрібно вгадати назву сучасної пісні, яка була закодована музично, символами або переглядом уривку відеокліпа без звуку.

За підсумками гри переможцями стали:

Серед старшокласників:

І місце – 9-А клас Ковтун Анастасія, Марчук Михайло, Ярчинський Родіон, Колесник Катерина

Серед 5-8 класів

І місце - 6-А клас Місько Кіра, Мороз Аліна, Кітнюх Ірина, Кукла Діана, Остапенко Вероніка

Серед молодших школярів

І місце - 4-А клас Борисовська Анастасія, Кудіна Анастасія, Крикун Поліна, Кукса Поліна.

Вітаємо переможців!

 

Івашура Я.В., педагог-організатор

Альбом: Справи дитячої організації «Мірошники» в дії Альбом: Справи дитячої організації «Мірошники» в дії Альбом: Справи дитячої організації «Мірошники» в дії Альбом: Справи дитячої організації «Мірошники» в дії Альбом: Справи дитячої організації «Мірошники» в дії Альбом: Справи дитячої організації «Мірошники» в дії
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5230 | Переглядів: 116Дата публікації: 16:18 15.02.2018