Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців
Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців

Поділитися новиною:

Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

15 лютого в гімназії відбулася хвилина пам’яті «А пам’ять серця не мовчить», присвячена  29 - річниці виводу військ з Афганістану.

Минув швидко час, і Афганська війна відійшла в історію. Але про неї вічно будуть нагадувати фронтові фотографії, пам’ятники, могили молодих воїнів, яким у ті далекі роки було по 18-20 років.

Кадри з фронтової хроніки, дали змогу учням побачити події тієї страшної війни.. Віршем про гірку долю матерів, які не дочекалися синів з війни, учениця 9-А класу Кириленко Діана донесла до кожного серця співчуття та сльози.

Хвилиною мовчання та запаленою свічкою були вшановані всі воїни –інтернаціоналісти

 

Івашура Я.В., педагог-організатор

Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5231 | Переглядів: 91Дата публікації: 16:28 15.02.2018