Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців
Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців

Поділитися новиною:

Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

15 лютого в гімназії відбулася хвилина пам’яті «А пам’ять серця не мовчить», присвячена  29 - річниці виводу військ з Афганістану.

Минув швидко час, і Афганська війна відійшла в історію. Але про неї вічно будуть нагадувати фронтові фотографії, пам’ятники, могили молодих воїнів, яким у ті далекі роки було по 18-20 років.

Кадри з фронтової хроніки, дали змогу учням побачити події тієї страшної війни.. Віршем про гірку долю матерів, які не дочекалися синів з війни, учениця 9-А класу Кириленко Діана донесла до кожного серця співчуття та сльози.

Хвилиною мовчання та запаленою свічкою були вшановані всі воїни –інтернаціоналісти

 

Івашура Я.В., педагог-організатор

Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців Альбом: Гімназисти вшанували пам’ять наших миротворців
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5231 | Переглядів: 142Дата публікації: 16:28 15.02.2018