Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Зимові народні свята та обряди
Зимові народні свята та обряди

Поділитися новиною:

Зимові народні свята та обряди

16 лютого в гімназії відбулися традиційні гуляння на Масляну

        Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною. За церковною традицією тиждень називається сирним або м'ясопусним — через набір страв, які прийнято готувати протягом цього періоду. У цей тиждень, за народними звичаями, готують млинці, вареники з сиром та м’ясом,подають зі сметаною та маслом. На ці свята кожен повинен нагулятися, навеселитися та наїстися досхочу, бо починається великий та суворий піст.

      У гімназії відбулися веселі гуляння зі святковою концертною програмою, яку підготували учні 3-Б класу та їх класний керівник Тимошенко В.П. Упродовж свята  дітлахи брали участь у різноманітних спортивних змагання: "Бій подушками", "Запряжи скакуна", "Попади ціль ", "Перегони на санчатах", перетягування канату тощо. Не забули батьки й про частування усіх бажаючих млинцями, варениками та різними смаколиками.

      Фіналом свята стало спалення Марени,це дивовижне, захоплююче видовищне дійство надовго залишиться у спогадах дітей.

      Усіх учнів, батьків та вчителів вітаю з Масляною.  Бажаю, щоб в житті було стільки радості і достатку, скільки напечених усіма разом в це свято смачних млинців, бажаю, щоб будь-яка печаль твоя розтопилася, немов масло, щоб серце твоє залишило все погане в зимових заметах і все прагнуло до весняного щастя.

 

Івашура Я.В, педагог-організатор

Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5246 | Переглядів: 202Дата публікації: 15:40 16.02.2018