Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Бібліотека гімназії
Пошук
Зимові народні свята та обряди
Зимові народні свята та обряди

Поділитися новиною:

Зимові народні свята та обряди

16 лютого в гімназії відбулися традиційні гуляння на Масляну

        Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною. За церковною традицією тиждень називається сирним або м'ясопусним — через набір страв, які прийнято готувати протягом цього періоду. У цей тиждень, за народними звичаями, готують млинці, вареники з сиром та м’ясом,подають зі сметаною та маслом. На ці свята кожен повинен нагулятися, навеселитися та наїстися досхочу, бо починається великий та суворий піст.

      У гімназії відбулися веселі гуляння зі святковою концертною програмою, яку підготували учні 3-Б класу та їх класний керівник Тимошенко В.П. Упродовж свята  дітлахи брали участь у різноманітних спортивних змагання: "Бій подушками", "Запряжи скакуна", "Попади ціль ", "Перегони на санчатах", перетягування канату тощо. Не забули батьки й про частування усіх бажаючих млинцями, варениками та різними смаколиками.

      Фіналом свята стало спалення Марени,це дивовижне, захоплююче видовищне дійство надовго залишиться у спогадах дітей.

      Усіх учнів, батьків та вчителів вітаю з Масляною.  Бажаю, щоб в житті було стільки радості і достатку, скільки напечених усіма разом в це свято смачних млинців, бажаю, щоб будь-яка печаль твоя розтопилася, немов масло, щоб серце твоє залишило все погане в зимових заметах і все прагнуло до весняного щастя.

 

Івашура Я.В, педагог-організатор

Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти Альбом: Народні свята і традиції та сучасні гімназисти
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5246 | Переглядів: 176Дата публікації: 15:40 16.02.2018