Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Афганістан – вічний біль, вічна пам’ять
Афганістан – вічний біль, вічна пам’ять

Поділитися новиною:

Афганістан – вічний біль, вічна пам’ять

Я назавжди лишуся молодим і буду жити у короткому слові „пам’ять”

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших країн, а саме, ми згадуємо воїнів-афганців.

Костюкова Лідія та Животченко Микита підготували інформаційний випуск „Сторінками історії”, в якому подали коротку довідку про основні події тієї війни.

Після перегляду фільму „Афганістан 1979-1989” Згонник Єва розповіла про кількість учасників військового контингенту з України та нашого рідного містечка Куп’янська.

Дорошенко Роман, що на честь дев’яти загиблих земляків встановлено пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам у нашому селищі Ківшарівка та у самому місті Куп’янськ.

Карина Бологова зазначила, що ми не повинні забувати про подвиги людей, які ризикуючи своїм життям виконували обов’язок перед Батьківщиною, їх вчинки викликають захоплення і повагу.

Бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, сталевої волі та доброї волі усім ветеранам-афганцям.

 

Костюкова Ліда, учениця 7-Б класу

Альбом: Афганістан – вічний біль, вічна пам’ять Альбом: Афганістан – вічний біль, вічна пам’ять Альбом: Афганістан – вічний біль, вічна пам’ять
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5341 | Переглядів: 94Дата публікації: 14:45 23.02.2018