Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
21 лютого – Міжнародний день шанування рідної мови
21 лютого – Міжнародний день шанування рідної мови

Поділитися новиною:

21 лютого – Міжнародний день шанування рідної мови

Мова – душа народу

   День шанування рідної мови стає знаменним у наш час. І ми, підлітки 21 сторіччя, особливо гостро усвідомлюємо свою місію – зберегти і передати нащадкам скарб – нашу мову, бо саме вона є тим цементуючим елементом, що з’єднує покоління.

   Я разом із однокласниками брала участь у написанні диктанту єдності. Приємно, що у цьому році долучилися до цього заходу учні всієї гімназії. Особисто я вважаю, що це сприяє відчуттю єдності духу, усвідомлення себе українцем,частиною країни, яка має велику, славетну історію.

   Учні брали участь у шкільному марафоні «Люблю свою рідну мову». Учасники мали зібрати найбільшу кількість влучних висловів про мову та власних зауважень, за що вони люблять рідну мову. Найкращими були учні  6-А, 7-А, 7-Б, 8, 9-А, 9-Б класів. Усі відповідально підійшли до виконання завдання і отримали задоволення від роботи.

   Не забувайте, ми – нащадки славного роду!. Бережіть та шануйте рідну мову!

Березіна Дар’я  9-А клас.

Альбом: 21лютого – Міжнародний день шанування рідної мови Альбом: 21лютого – Міжнародний день шанування рідної мови Альбом: 21лютого – Міжнародний день шанування рідної мови Альбом: 21лютого – Міжнародний день шанування рідної мови Альбом: 21лютого – Міжнародний день шанування рідної мови Альбом: 21лютого – Міжнародний день шанування рідної мови Альбом: 21лютого – Міжнародний день шанування рідної мови Альбом: 21лютого – Міжнародний день шанування рідної мови
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5356 | Переглядів: 119Дата публікації: 08:52 26.02.2018