Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Українська мова-мова солов’їна
Українська мова-мова солов’їна

Поділитися новиною:

Українська мова-мова солов’їна

Урок рідної мови у 1-Б класі

21 лютого 2018 року у нашому класі був незвичайний урок навчання грамоті. До Всеукраїнського Дня рідної мови учні 1-Б класу знайомились з приказками та прислів’ями.

Всі діти дуже активно працювали і відповідали на питання впродовж уроку. Дуже вдало пояснювали значення приказок Гармаш Дар’я, Кутах Станіслав і Цуверкалова Дар’я. Одногорченко Ксенія та Теміров Олександр краще всіх склали прислів’я про нашу рідну Батьківщину.

Наприкінці уроку діти вдало справилися з вікториною і за кожну правильну відповідь отримували бали у вигляді калинки. Переможцями вікторини стали ті хто більше зібрав ягід, а саме: Матяш Єгор і Перепелиця Олександр.  Після вікторини діти з задоволенням власноруч створили народний символ нашої держави – калину і склали також ще одне прислів’я «Без верби і калини нема України» .

Всі отримали неймовірне задоволення від уроку і зробили висновки, що наша мова-найкраща!

 

Редя-Малигіна Т.О., класний керівник 1-Б класу

Альбом: Українська мова-мова солов’їна Альбом: Українська мова-мова солов’їна Альбом: Українська мова-мова солов’їна Альбом: Українська мова-мова солов’їна Альбом: Українська мова-мова солов’їна
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5403 | Переглядів: 99Дата публікації: 13:57 01.03.2018