Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Корисні екскурсії учнів 3-А класу
Корисні екскурсії учнів 3-А класу

Поділитися новиною:

Корисні екскурсії учнів 3-А класу

Відвідування Харківського цирку та боулінг-клубу

Незважаючи на морози та заметілі учні 3-А класу виїхали до міста Харкова на навчальні екскурсії. У цей день була запланована екскурсія до Харківського цирку та боулінг-клубу.

Цирк зустрів дітей яскравими вогниками. Програма незвичайна: акробати, жонглери, чародійники, еквілібристи, тваринки, виконували виставочні номери на арені цирку. Даша Путренко, Даша Харченко вирішили стати жонглерами.

Найбільше дітям сподобалися виступи фокусників, циркових клоунів. Із захватом спостерігали за кумедними собачками, мавпами, котиками. Також сподобався виступ маленького поні, який був дуже неслухняний під час виконання циркового номеру. Виставу закінчили повітряні гімнасти, які в кінці свого виступу подарували незабутнє враження від зіркового зорепаду.

Галамай Валерії, Колеснику Кирилу сподобався виступ дресированих собак.

Після цікавої циркової вистави дітям захотілося пообідати. Їх гостинно зустрів “Макдональдс”. Козубу Серафиму сподобалася картопля фрі. Даша Харченко, Даша Путренко смакували соком з пиріжками. Пообідавши помандрували до боулінг-клубу. Медвідь Ельвірі, Кліменчук Олександрі, Іванченко Олексію, сподобалося проводити змагання з м’ячами. Бандурка Ангеліна, Без'язичний Денис, Шульга Тимур одержали найвищий результат під час кидання м’ячів.

Діти були вражені, захоплені, задоволені проведеним днем.

 

Скріпань Анастасія, учениця 3-А класу

 

Альбом: Корисні екскурсії учнів 3-А класу Альбом: Корисні екскурсії учнів 3-А класу Альбом: Корисні екскурсії учнів 3-А класу Альбом: Корисні екскурсії учнів 3-А класу Альбом: Корисні екскурсії учнів 3-А класу Альбом: Корисні екскурсії учнів 3-А класу
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5440 | Переглядів: 156Дата публікації: 11:22 05.03.2018