Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Учитель добра і краси
Учитель добра і краси

Поділитися новиною:

Учитель добра і краси

Вивчення творчості В.О.Сухомлинського на уроках літературного читання у 3-А класі

Людина починається з дитинства. Вона як ріка, що бере початок з чистих джерел.

Добрі і ніжні слова можуть творити дива. Повторюйте їх якомога частіше. «Найвище щастя і радість для кожного з нас – спілкуватися з дітьми», - писав В.О.Сухомлинський. Це прекрасно, коли звучать між дітьми гарні слова.

На уроках літературного читання вивчаються твори В.О.Сухомлинського: «Покинуте кошеня», «Соловей і жук», «Горбатенька дівчинка», «Кордон», «Гвинтик», «Соромно перед соловейком» та інші. Кожне оповідання вчить учнів бути добрими, щирими, милосердними, допомагати один одному, спілкуватися з природою. Герої оповідань – мурашки на землі, журавлині ключі у небі, білокорі берізки, діти. Навколишнє життя входить у дитячі душі, залишаючись там назавжди, щоб потім прорости чуйністю, добротою, дбайливістю, людяністю, відповідальністю. Народна мудрість учить: не одежа красить людину, а добрі діла. Так учні 3 класу вчаться жити на творах В.О.Сухомлинського. Кожного дня відвідують бібліотеку, беруть книги з оповіданнями В.О.Сухомлинського, читають їх і розповідають своїм однокласникам. Найбільше спілкуються з творами автора Харченко Даша, Шульга Тимур, Дементьєва Олеся. Цупа Єлизавета вивчила творчий та життєвий шлях В.О.Сухомлинського і поділилася своїми висновками із однолітками.

 

Навчаймося добра,

Як вчаться мови діти,

Щоб потім все життя

Його творити свято.

 

Захаренко А.Л., класний керівник 3-А класу

Альбом: Учитель добра і краси Альбом: Учитель добра і краси Альбом: Учитель добра і краси Альбом: Учитель добра і краси
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5496 | Переглядів: 118Дата публікації: 14:39 13.03.2018