Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Професії майбутнього
Професії майбутнього

Поділитися новиною:

Професії майбутнього

Сучасність вимагає нових професій

У 9-А класі відбулося засідання за круглим столом, де учні розмірковували над професіями майбутнього.

Тарасов Дмитро зазначив, що всі зміни, які відбудуться з людством в найближче десятиліття, спричинять за собою створення як мінімум нових робочих місць. Як максимум - поява нових професій і галузей діяльності. Головний трудовий тренд незмінний - все менше людей будуть зайняті на виробництві, все більше будуть надавати іншим людям послуги.

Кириленко Діана доводить: «Ми живемо в час новітніх технологій та інновацій. Кожен день людина все більше дізнається про планету Земля, і різноманітні професії створюють комфортне існування. На сьогоднішній день, можна задуматись над питанням: « Які професії будуть популярні в майбутньому? Роздуми над цим питанням заводять в сферу медицини, космосу та комп’ютерних технологій. Саме ці сфери людської діяльності потребують широкого поповнення. Дійсно, люди цих професій зараз на вагу золота».

Снопов Тарас та Снопов Назар: «По-перше, перед лікарями стоїть важлива задача – знайти ліки від важких хвороб. XXI століття потерпає від тяжковиліковних та смертельних недугів, тому треба кинути всі сили розуму на подолання цієї напасті. Майбутні лікарі – це надія всього світу, тому що саме в їхніх руках лежить життя всього людства».

Рудік Антон вважає, що  безцінний внесок в існування нашої планети внесуть космонавти. Люди цієї професії справжні науковці та герої. На їхні плечі покладена величезна відповідальність, тому що саме вони відкривають нові космічні об’єкти та зірки. Вони навчаються відрізняти небезпечні астероїди від звичайних. Космонавти – це своєрідні рятівники планети.

Чернишова Аня стверджує , що однією з найважливіших професій майбутнього буде професія комп’ютерних розробників та програмістів. Сьогодення наповнене електронікою та програмами, які спрощують життя та побут. Безліч новітніх проектів допомагають людству в медицині, науці, космосі, автомобілебудуванні та інших сферах.

Учні дійшли висновку, що  ці три види професій  зможуть не тільки врятувати Всесвіт, але й продовжити його життя.

Власенко Д.В., класний керівник 9-А класу

Альбом: Професії майбутнього Альбом: Професії майбутнього Альбом: Професії майбутнього Альбом: Професії майбутнього
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5497 | Переглядів: 105Дата публікації: 09:24 14.03.2018