Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Шлях до професії
Шлях до професії

Поділитися новиною:

Шлях до професії

Екскурсія до ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»

Майбутня професія… Яка вона? Про це вже замислилися учні 4-х класів гімназії, тому вирішили відвідати виставку творчих робіт студентів ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти». Те, що вони там побачили, їх вразило. Не могли відірвати очей від чудових картин, виробів із металу. А які красиві прикраси для дівчаток виготовлені з волосся! Жуков Ярослав, Д’яченко Микита, Тітов Степан, Зеленков Олексій зацікавилися макетом борони. Дуже сподобалася дівчатам професія перукаря, кухаря та кондитера. А хлопці детально познайомилися з майстернею автослюсаря. Дякуємо завучу ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Івановій Людмилі Миколаївні за таку чудову пізнавальну екскурсію.

 

Солодка Н.О., Кулікова Л.Г., класні керівники 4-А та 4-Б класів

Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії Альбом: Шлях до професії
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5499 | Переглядів: 112Дата публікації: 13:58 14.03.2018