Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Боротьба за титул «Знавці математики»
Боротьба за титул «Знавці математики»

Поділитися новиною:

Боротьба за титул «Знавці математики»

Гра «Математичний калейдоскоп»

Для учнів 8 класу була проведена гра "Математичний калейдоскоп". Метою заходу було показати зв'язок математики з різними сферами життя. Ведучі гри Кліманова Валерія та Бакіна Софія познайомили учасників із задачами, які роз'язували у давнину, показали математичні фокуси та запропонували подивитись презентацію "Гранітна опора наук".

Дві команди учнів "Ерудити", у складі якої були: Зарва Едуард, Гаврюшенко Данило, Сізіков Олександр, Колосов Микита, Гайворонський Вячеслав, Луценко Олександр, Левадний Антон, Шетілов Станіслав, і "Розумниці" – Єрьоміна Олеся, Москаленко Катерина, Мірошниченко Анастасія, Шевцова Марія, Фєєр Анастасія, Козирєва Аріна, Жирова Анастасія, Санюкович Валерія, продемонстрували свої знання та поборолись за титул "Знавці математики".

У 1 турі "Жартівливі задачі" для своєї команди заробили бали Колосов М, Зарва Е, Гаврюшенко Д, Станюкович В, Єрьоміна О, Козирєва А.

У 2 турі "Чудеса з числами" записали чотирма трійками за допомогою знаків арифметичних дій кожне з чисел від 1 до 10, учасники команди "Розумниці".

У 3 турі "Римовані задачки", у якому на обдумування відповіді відводилось максимум 15 секунд, швидкими та уважними були "Ерудити".

За підсумками трьох турів гра "Математичний калейдоскоп " закінчилася з рахунком 24 та 22 бали. Переможець – команда "Ерудити". Всім було весело, цікаво та азартно. Дякуємо за це нашим командам і вітаємо переможців.

Найактивніші вболівальники Загоруйко Марію, Криворучко Дар’ю, Хорошко Юлію зазначили, що математика – предмет непростий, дехто скаже, навіть дуже складний, але тому, хто вміє з нею дружити – набагато легше в світі жити.

 

Кудрявець С.В., класний керівник 8 класу,

та ведучі Кліманова Валерія і Бакіна Софія 

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5522 | Переглядів: 84Дата публікації: 12:05 16.03.2018