Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Пишаємося нашими юними науковцями!
Пишаємося нашими юними науковцями!

Поділитися новиною:

Пишаємося нашими юними науковцями!

Міська наукова конференція «Відкриття»

15 березня у медичному коледжі проходила міська науково-практична коференція «Відкриття» для учнів 5-6 класів, в якій взяли участь і наші гімназисти.

Артюшенко Марк, учень 5-го класу, презентував доповідь на тему «Навіщо потрібно родове дерево».

Дмитерко Данило (5 клас), розповів, як заощадити гроші на електроенергії.

Нерушенко Андрій, учень 6-А класу, виступив з дослідницькою роботою «Історія моєї родини у прізвищах». Учні достойно представили нашу гімназію.

Пишаємося нашими юними науковцями!

Дякуємо за підготовку учнів учителю історії Крайнік Катерині Олександрівні, учителю математики Жадановській Людмилі Вікторівні та учителю української мови Нерушенко Оксані Валентинівні!

 

Наукове товариство учнів

Альбом: Пишаємося нашими юними науковцями! Альбом: Пишаємося нашими юними науковцями! Альбом: Пишаємося нашими юними науковцями! Альбом: Пишаємося нашими юними науковцями!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5524 | Переглядів: 83Дата публікації: 13:29 16.03.2018