Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Захоплююча подорож учнів 6-Б та 10 класів
Захоплююча подорож учнів 6-Б та 10 класів

Поділитися новиною:

Захоплююча подорож учнів 6-Б та 10 класів

Екскурсія до міста Харкова

23 лютого наш клас разом з учнями 6-Б класу поїхали до м. Харкова. Спочатку відвідали боулінг. Ця гра нікого не залишила байдужим. Кращим гравцем виявився Некрасов Максим, учень 6-Б класу, який набрав найбільшу кількість балів..

Після боулінгу переглянули чудовий мультфільм ”Фердинанд”. Він дуже сподобався всім нам, особливо Охрименко Юлії, яка після поїздки радила його подивитися усім своїм знайомим.

Цей день був заряджений позитивом та переповнений усмішками.

Дуже дякуємо Максиму Олександровичу та Роману Вікторовичу за цю маленьку подорож.

 

Нерушенко Ольга., учениця 10 класу

Альбом: Захоплююча подорож учнів 6-Б та 10 класів Альбом: Захоплююча подорож учнів 6-Б та 10 класів Альбом: Захоплююча подорож учнів 6-Б та 10 класів Альбом: Захоплююча подорож учнів 6-Б та 10 класів
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5529 | Переглядів: 110Дата публікації: 15:18 16.03.2018