Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Свято для мам та бабусь
Свято для мам та бабусь

Поділитися новиною:

Свято для мам та бабусь

Відкритий виховний захід у 1-Б класі

8 Березня- це свято ніжності, любові та турботи. І саме цьому найчарівнішому із свят присвятила свій відкритий виховний захід вчителька 1-Б класу Т.О. Редя-Малигіна.

Ми, батьки, з особливим нетерпінням чекали цього свята. І ось цей день настав. Наші маленькі артисти виступали з величезним задоволенням. Діти, сповнені радістю, розповідали вірші, співали і танцювали. Хлопчики показали дуже цікаву сценку, де вони були у ролі справжніх джентельменів. Приємною несподіванкою для нас було те, що кожну пісню, яку співали діти, вони ще й супроводжували танцем.

Програма була дуже насиченою і добре відпрацьованою. Все було у цьому святі : і гуморески з жартами і проникливі ліричні виступи. А запальний танок «Тільки в нас на Україні…» та веселий джайв взагалі викликав шквал емоцій та аплодисментів! Чудовим подарунком та сюрпризом для усіх стала прониклива пісня у виконанні Тетяни Олександрівни, а також змонтовані нею відеороліки з фотографіями та інтерв’ю з нашими дітьми.

 Годинна програма промайнула, як одна хвилина. Ми сиділи затамувавши подих і милувалися нашими дітьми. І майже у кожної матусі та бабусі на очах мимоволі з’являлися сльози… Чи то від тієї дитячої щирості у їхніх щасливих очах; чи від хвилювання; чи від ніжності та любові до дитини, яка переповнює серце…чи то від вдячності до вчительки за цій неймовірні хвилини щастя!

Від усіх батьків висловлюємо величезну подяку нашій талановитій вчительці Тетяні Олександрівні за це чудове свято! За цю годину радості, яку вона нам подарувала! Дякуємо за ваші старання та терплячість, за неймовірну турботу та любов до наших дітей!

                                                                                          Батьки та учні 1-Б класу

Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь Альбом: Свято для мам та бабусь
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5552 | Переглядів: 96Дата публікації: 15:07 19.03.2018