Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Весняна математична школа
Весняна математична школа

Поділитися новиною:

Весняна математична школа

Захоплюючий «Задачний різнобій»

З 16 по 18 березня учні 7-А класу Разіньков Євгеній і Степанов Данило взяли участь у весняній математичній школі з підготовки до олімпіад з математики для учнів 6-7 класів у м. Харків у ліцеї «Обдарованість». Програма занять була дуже насичена і цікава.

Учні розв’язували задачі на рух, роботу, графи, задачі про турніри, а взагалі кожен день – захоплюючий «Задачний різнобій».

Дуже яскравою і пізнавальною була лекція-демонстрація «Фрактали», з якими учні раніше не були знайомі. Разіньков Євгеній увійшов у п’ятірку найсильніших гравців гри «Вірю, не вірю», а Степанов Данило був одним із активніших у «Математичному марафоні».

Особливо сподобалась гра «Що? Де? Коли?», де учні дізналися багато цікавого і корисного для себе.

Велика подяка викладачам та студентам університету імені В.Н. Каразіна та викладачам і учням ліцею «Обдарованість» за продуману програму та проведення весняної математичної школи!

 

Макарова Н.М., учитель математики, класний керівник 7-А класу

Альбом: Весняна математична школа Альбом: Весняна математична школа Альбом: Весняна математична школа Альбом: Весняна математична школа Альбом: Весняна математична школа
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5604 | Переглядів: 67Дата публікації: 11:12 23.03.2018