Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Щасливе дитинство
Щасливе дитинство

Поділитися новиною:

Щасливе дитинство

Наша гордість!

Щасливі діти – так можна сказати про учнів нашого класу Стекольщикова Івана та Слюсаря Ярослава. Це дуже кмітливі, розумні хлопці.

Кожен з них займається спортом. Так Слюсар Ярослав відвідує секцію карате при Куп’янській ДЮСШ. Терещенко Кіра, Без’язична Катя, Кузнецова Лєра дуже горді за свого однокласника і радо привітали його з ІІІ місцем у міських змаганнях. Стекольщиков Ваня – майбутній боксер. Він нагороджений Грамотою Куп’янської ДЮСШ та Куп’янської федерації Боксу за І місце у відкритій першості Куп’янської ДЮСШ та Куп’янської федерації Боксу. Радо вітали його з перемогою друзі Чумак Кирило, Руденко Дмитро, Банних Антон. Так тримати! Ви гордість нашого класу і гімназії!

 

Тимошенко В.П., класний керівник 3-Б класу

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5605 | Переглядів: 69Дата публікації: 11:18 23.03.2018