Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Біла ромашка життя
Біла ромашка життя

Поділитися новиною:

Біла ромашка життя

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу

Напередодні Всесвітнього дня боротьби  проти туберкульозу в 5 класі було проведено захід «Біла ромашка життя». Розповідати молоді про симптоми, перебіг і наслідки туберкульозу сьогодні потрібно, оскільки ця хвороба в Україні стрімко прогресує. За статистичними даними щогодини туберкульозом заражаються троє жителів нашої країни, щогодини вмирає один хворий, а всього хворіє 1,5% населення. Про ці факти п’ятикласники дізналися з науково-популярного фільму про  туберкульоз.

Клочко Анна та Глушко Софія підготували стіннівку «Дихай вільно!».

В кінці заходу учні склали пазли свого життя без туберкульозу. «Отримана інформація корисна. Принаймні тому, що ми дізналися, які методи профілактики цієї хвороби та її  ознаки», - зазначила Кріуліна Алєся.

 

Жадановська Л.В., класний керівник 5 класу

Альбом: Біла ромашка життя Альбом: Біла ромашка життя Альбом: Біла ромашка життя
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5612 | Переглядів: 118Дата публікації: 14:26 23.03.2018