Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Моя майбутня професія
Моя майбутня професія

Поділитися новиною:

Моя майбутня професія

Класна година «Знайомство із професіями»

Кожна дитина мріє про майбутню професію. Моє завдання, як вчителя 3-А класу, навчити їх розуміти, що кожна професія почесна. Обрана професія приносить користь в житті людини. Проводячи класну годину, намагаюся донести до свідомості дітей, що професію можна обрати із раннього дитинства. Мріяти, йти до своєї мети, а потім цю мету реалізувати. Діти підготували проекти «Професії моїх батьків». Презентували їх, зробили висновок, чому батьки обрали цю професію, яку користь приносить.

Тато Артюшенка Матвія працює приватним підприємцем. У його магазині можна придбати речі, які допоможуть рибалкам. Але батько Матвія залучає його до літньої рибалки. Під час ловлі риби хлопчик знайомиться із підводним світом нашої річки Оскіл.

Мама Мітіної Альони працює кухарем у дитячому садочку. Привчає свою доньку до приготування смачних та корисних страв.

Тато Іванченка Олексія працює водієм перевезення  вантажів. Він знайомить хлопчика із своєю професією. Олексій допомагає татові ремонтувати машину, слідкувати за її технічним станом.

Мама Путренко Дар’ї працює секретарем на КМКК. Вона слідкує, щоб продукція їхнього заводу вчасно потрапила в торговельні мережі.

Учні із захватом розповідали про професії своїх батьків, мріють стати такими успішними як і вони.

Мрії повинні здійснитися!

 

Захаренко А.Л., класний керівник 3-А класу

Альбом: Моя майбутня професія Альбом: Моя майбутня професія Альбом: Моя майбутня професія Альбом: Моя майбутня професія Альбом: Моя майбутня професія Альбом: Моя майбутня професія Альбом: Моя майбутня професія
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5638 | Переглядів: 131Дата публікації: 10:29 27.03.2018