Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Подорож казковим ярмарком
Подорож казковим ярмарком

Поділитися новиною:

Подорож казковим ярмарком

Тиждень дитячого читання

22 березня учні 2-х класів здійснили подорож казковим ярмарком разом з завідувачем бібліотеки Філяєвою Н.В.

На зупинці «Торгові ряди» діти відгадували казкових героїв-продавців, що продавали свій товар на ярмарку.

На зупинці «У пошуках потрібного товару» допомагали покупцям вибрати необхідні їм речі.

І звичайно ж на ярмарку губляться різноманітні речі. Тому наступна зупинка була біля «Бюро знахідок». Другокласники розглянули знайдені предмети і повернули їх власникам.

Завершилася подорож відзначенням найкращих читачів бібліотеки грамотами. Ними стали: Злобін Денис (2-А клас), Цимбалюк Ілля (2-А клас), Кожакіна Ольга (2-Б клас), Малихіна Кристина (2-Б клас), Іншина Каріна (2-Б клас), Засипка Софія (2-Б клас), Загоруйко Марія (2-Б клас).

Дякую, любі друзі, за те, що ви добре справилися із завданнями. Я вірю, що ви всі любите і шануєте книгу, адже книга – це наш порадник, учитель і друг.

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки.

Альбом: Подорож казковим ярмарком Альбом: Подорож казковим ярмарком Альбом: Подорож казковим ярмарком Альбом: Подорож казковим ярмарком Альбом: Подорож казковим ярмарком
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5702 | Переглядів: 89Дата публікації: 11:56 03.04.2018