Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Всі добрі люди – одна сім’я
Всі добрі люди – одна сім’я

Поділитися новиною:

Всі добрі люди – одна сім’я

Тиждень дитячого читання

2 квітня, в Міжнародний день дитячої книги, учні 4-А класу провели класну годину «Презентація книги Василя Сухомлинського». Кожен учень прочитав якомога більше оповідань Сухомлинського, а також підготував лепбуки з творами автора. Бібліотекар Н.В.Філяєва провела презентацію книги «Всі добрі люди – одна сім’я». Діти почули і поповнили свої знання корисною інформацією про автора книги, розповіли про свої виготовлені книжечки. Кращими читачами виявились Мальчиніна Вероніка, Кудіна Анастасія, Крикун Поліна, Крикун Поліна. Дуже красиві лепбуки виготовили Настя Малова, Микита Ніколенко, Настя Борисовська, Діма Кузнєцов, Маша Батицька.

У кінці заходу діти зробили висновки, що в своїх коротеньких, але повчальних оповіданнях автор переконливо доводить, що добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується у праці, турботах, хвилюваннях про красу довкілля.

 

Солодка Н.О., класний керівник 4-А класу

Альбом: Всі добрі люди – одна сім’я Альбом: Всі добрі люди – одна сім’я Альбом: Всі добрі люди – одна сім’я Альбом: Всі добрі люди – одна сім’я Альбом: Всі добрі люди – одна сім’я Альбом: Всі добрі люди – одна сім’я
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5716 | Переглядів: 116Дата публікації: 11:49 04.04.2018