Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Світле свято Великдень
Світле свято Великдень

Поділитися новиною:

Світле свято Великдень

Справжні майстри

04.04.2018 року учні 2-А  класу  стали  кореспондентами   усного журналу «Світле свято Великдень»

На столі – духмяна паска,
А круг неї – писанки.
Уділи нам, Боже, ласки
На всі дні, на всі віки!

Немала у нас родина,
Та молитва всіх єдина:
Хай розквітне Україна,
Як в погожі дні – весна.

 

04.04.2018 року учні 2-А класу стали кореспондентами усного журналу «Світле свято Великдень». Розширили свої знання про святкування  Великодніх свят,  розкрили зміст свята. Намагалися відродити звичаї та обряди нашого народу; примножували його традиції, виховували почуття любові до свого народу. Та не зупинилися на усному журналі, а вирішили відчути себе ще й справжніми майстрами. Тому, всі учні класу з величезною відповідальність віднеслися до заданої роботи і створили власноруч шедеври; крашанки, писанки, дряпанки. А роботу Віки Петрової навіть було відправлено на виставку в музей міста Куп’янськ. Неабиякі писанки створили дівчатка – Курочкіна Анастасія, Захарчук Вікторія, Новік Владислава, Петрова Вікторія та Катерина, Рочняк Дар’я,  Солодовник Мілана, Сургай Арина та Шапочка Вероніка. А хлопчики ретельно спостерігали за роботою дівчаток та надавали їм допомогу.  Дітям дуже сподобалося випробувати свої власні сили в якості кореспондентів та ще й справжнісіньких майстрів. Вони були в захваті!

Пасочки духмяні,
Крашанки червоні.
Сонечко в сіянні
Виграє сьогодні.
Воскресіння свято
Радістю зігріте.
Нас іде вітати
Сам Володар світу.

Горбенко Н.І., класний  керівник 2-А класу

Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень Альбом: Світле свято Великдень
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5721 | Переглядів: 162Дата публікації: 14:57 04.04.2018