Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Вогонь-друг, вогонь-ворог
Вогонь-друг, вогонь-ворог

Поділитися новиною:

Вогонь-друг, вогонь-ворог

Бесіда з протипожежної безпеки

Напередодні Тижня безпеки життєдіяльності у 1-Б класі відбулася бесіда «Вогонь-друг, вогонь-ворог». На виховній годині діти малювали малюнки на задану тематику та розмислювали, коли все ж таки вогонь є другом, а коли – ворогом?! Упродовж бесіди діти повторили номери всіх екстрених служб порятунку. Найактивнішими під час бесіди були Матяш Єгор, Мудрик Вероніка, Кутах Станіслав та Гармаш Дар’я. Вони розповіли про правила поведінки під час пожежі.

Наприкінці бесіди були обрані кращі малюнки дітей, а саме: Романчука Микити, Шваб Данила, Лутенко Ксенії, Одногорченко Ксенії, Клапчука Даніїла, Матяш Єгора, Темірова Олександра, Чернової Вікторії та Перепелиці Олександра.

Після бесіди учні разом з вчителем Редею-Малигіною Т.О. ознайомилися із запасними виходами гімназії, якими треба користуватися під час надзвичайних ситуацій, та відвідали куточок пожежної безпеки. Діти із задоволенням дивились на знаряддя, тримали в руках вогнегасник, уважно слухали розповідь вчителя про дотримання правил пожежної безпеки, а потім зробили висновок, що з вогнем треба бути обачніше, щоб не наробити лиха!

Редя-Малигіна Т.О., класний керівник 1-Б класу

Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог Альбом: Вогонь-друг, вогонь-ворог
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5729 | Переглядів: 130Дата публікації: 09:05 05.04.2018