Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Насолоджуємося виступом наших гімназистів!Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Міжнародний день спорту заради розвитку та миру
Міжнародний день спорту заради розвитку та миру

Поділитися новиною:

Міжнародний день спорту заради розвитку та миру

У рамках проекту «ОlymhicLab»

   У рамках проекту «ОlymhicLab», присвяченого Міжнародному дню спорту в гімназії були проведені різноманітні спортивні заходи. Серед запрошених гостей були присутні: Фомінський Анатолій Георгійович, кандидат майстра спорту з дзюдо та Мірошниченко Наталя Сергіївна, тренер –викладач з художньої аеробіки. У ході зустрічі гімназисти мали унікальну можливість поспілкуватися майстрами спорту. Зустріч пройшла в теплій, спортивній атмосфері, юні спортсмени отримали велике задоволення від спілкування, та дізналися багато цікавої інформації.

    Учителі фізичної культури з 4 по 6.04.2018 року провели спортивні заходи для учнів молодших, середніх  та старших класів. Для учнів 3-4-х класів учитель Томко І.Г. провела змагання «У пошуках Олімпійського вогню», а учні 1-2 класів взяли участь в  естафеті.

     Учні 6-8 класів змагалися у спортивному квесті, де юні спортсмени демонстрували силу, швидкість та спритність.

Результати квесту:

Клас

Підтягування

Прес

Метання

 в ціль

Стрибок з місця

Вікторина

Сума

Місце

6-А

ІІІ

ІV

ІІ

V

І

15

ІІІ

6-Б

V

ІІ

ІV

ІІ

ІІІ

16

ІV

7-А

ІІ

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

13

ІІ

7-Б

ІV

ІV

V

ІV

ІV

21

V

8

І

І

І

І

ІІ

6

І

 

      Старшокласники взяли участь змаганнях з міні-баскетболу, серед команд хлопців та дівчат.

Хлопці

Дівчата

І місце -10 клас

І місце - 9-А клас

ІІ місце -9-А клас

ІІ місце -10 клас

ІІІ місце -9-Б клас

ІІІ місце - 9-Б клас

 

     Ісаінков Ілля, старший координатор ДОМ «Мірошники» провів змагання з шахів  (індивідуальна першість) серед бажаючих учнів. Переможцем став Семененко Роман, учень 6-А класу.

Бажаємо успіхів у майбутньому!

Учителі фізичної культури Гармаш М.О. та Томко І.Г.

Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру Альбом: Міжнародний день спорту заради розвитку та миру
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5781 | Переглядів: 112Дата публікації: 09:49 11.04.2018