Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Техніка живопису «Акварель по-мокрому»
Техніка живопису «Акварель по-мокрому»

Поділитися новиною:

Техніка живопису «Акварель по-мокрому»

Майстер-клас

У людському сприйнятті колір є одним з основних моментів, тому що це одне з найсильніших відчуттів, які отримує людина із зовнішнього середовища. Про це добре знають дівчатка 4-Б класу Кузнецова Ліза, Мінаєва Поліна та Поддубова Віка. Адже вони майже рік відвідують студію образотворчого мистецтва при ПК ім..В.І.Кошелєва. Своїми знаннями та вміннями поділилися з учнями всього класу і провели майстер-клас, ознайомивши дітей з технікою живопису «Акварель по-мокрому».

Роботу виконували в три етапи. Готували папір, добирали фарби, а потім розфарбовували аркуш. Медяник Діані і Журавському Роману Поддубова Віка допомогла дібрати фарби. Ліза Кузнецова показала Ананідзе Вероніці як зробити малюнок більш об’ємним. А Поля Мінаєва нанесла перші контури малюнку Нерсесовій Аріні.

Малюнки вийшли дуже красивими. Тепер діти часто користуються такою технікою на уроках образотворчого мистецтва.

Кулікова Л.Г., класний керівник 4-Б класу

Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому» Альбом: Техніка живопису «Акварель по-мокрому»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5801 | Переглядів: 36Дата публікації: 13:16 13.04.2018