Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії!
Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії!

Поділитися новиною:

Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії!

Піклуємося про красу рідної гімназії

17 квітня учні 9-А, 9-Б та 10 класів висадили на подвір’ї гімназії 150 кущів спіреї.

Хлопчики та дівчатка разом із класними керівниками Власенко Дарією Василівною, Гриценко Наталею Олександрівною, Гармашем Максимом Олександровичем із великим задоволенням копали ямки для рослин та поливали їх водою.

Сподіваємося, що всі саджанці будуть рости і радувати всіх своїм цвітінням, бо нам вони дуже подобаються – подивіться як гарно квітне спірея навесні!..

Івашура Я. В., педагог-організатор

Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії! Альбом: Зробимо зеленим і красивим подвір’я своєї гімназії!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5854 | Переглядів: 87Дата публікації: 13:18 18.04.2018